• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dni Kultury Żydowskiej

 

W dniach 13 - 17 kwietnia przeżywaliśmy niezwykłe wydarzenie związane z historią naszego miasta.

 

Były to Dni Kultury Żydowskiej Ger. Uczestnictwo w warsztatch Sztetl, udział w grze miejskiej, zwiedzanie Muzeum na Kółkach - to wydarzenia, dzięki którym poznawaliśmy elementy XIX i XX - wiecznej historii Góry Kalwarii.

 


 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider