Mistrzowie z Ekstra - Drugiej Klasy

Mamy wyniki ogólnopolskiej olimpady Olimpusek - możemy być dumni!

W dn. 11.01.2016r. w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada Olimpusek. Wzięło w niej udział 12 uczniów z klas drugich. Olimpiada polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu uwzględniającego elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej.
Klasyfikacji uczestników dokonano na podstawie uzyskanej przez nich końcowej sumy punktów za cały sprawdzian konkursowy i przypisano im odpowiednie miejsce w rankingu ogólnopolskim.
Wyniki poznaliśmy dopiero teraz i mamy powody do radości:

Zosia Rychlicka z klasy II c zajęła 7 miejsce. Uzyskała 198 pkt. na 210 pkt. możliwych do zdobycia.

Laura Kustosz oraz Dawid Trochim z klasy II b zajęli 13 miejsce zdobywając 186 pkt.

Uczniowie otrzymają tytuł i dyplom laureata Olimpuska, pozostali uczestnicy zostaną nagrodzeni dyplomami uznania.
 A na zdjęciu nasza Ekstra - Druga Klasa.
Joanna Wilczyńska