• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Z wizytą u angielskiej królowej...

Dzisiaj (12 kwietnia) po raz piąty odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Tym razem mamy wyjątkowy powód do dumy. Drużyna z naszej szkoły po raz pierwszy w historii konkursu zajęła pierwsze miejsce. Wywalczyli je dla nas: Karolina Niedziela, Emilka Zielińska i Maciek Wołynkiewicz.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider