• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Malować ustami...

11 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu z artystą malarzem Jerzym Omelczukiem - członkiem Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami.

Podczas warsztatów w Ośrodku Kultury mogliśmy na żywo zobaczyć, jak powstaje dzieło sztuki stworzone bez użycia rąk. Nie mogliśmy wyjść z podziwu oglądając proces tworzenia krok po kroku. To spotkanie dostarczyło nam niebywałych wrażeń, a przede wszystkim przekonało nas, że pasja może pokonać wszelkie bariery. 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider