• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Nowy Kącik

 

Dzisiaj (9 kwietnia) od samego rana ekipa wolontariuszy ze sklepu Bricoman Wilanów rozpoczęła przebudowę Kącika Patrona.

Oprócz odświeżenia ścian, zostały ustawione dwie konstrukcje, na których zostaną umieszczone informacje o księciu Januszu a także jego portret. Projekt Kącika przewiduje również wyeksponowanie naszego sztandaru – oryginału, który został nadany szkole w 1936 roku, przetrwał wojnę i jest najstarszym sztandarem w gminie.

W ramach wolontariatu w wykonanie Kącika zaangażowali się: Mariusz Brodowski, Zbigniew Donat, Rafał Komosa, Jacek Mitek, Albert Radomski. DZIĘKUJEMY!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider