• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Śmigus Dyngus i inne zwyczaje

Wprawdzie Święta Wielkanocne już za nami, ale nadal mamy w pamięci przedstawienie przygotowane przez klasę 3b pod kierunkiem p. Barbary Kaliściak, które mogliśmy obejrzeć w środę 23 marca.

Wykonawcy przypomnieli wszystkim, jakie zwyczaje wiążą się z tym najważniejszym dla chrześcijan świętem, wyjaśniali też symbolikę pewnych wielkanocnych obrzędów. A skoro mowa o zwyczajach, nie mogło zabraknąć również Śmigusa Dyngusa i obfitego skropienia widowni wodą.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider