• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Półkolonie 2015

Cztery tygodnie minęły jak z bicza strzelił. W dwóch turnusach (trwających po dwa tygodnie każdy) wzięło udział 180 uczniów z klas od pierwszej do szóstej. Urozmaicony program zapewniał uczestnikom naprawdę dobrą zabawę. Widać to zresztą także w naszej galerii...

 

Turnus pierszy.

 

Turnus drugi.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider