• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Karta rowerowa praktycznie

1 czerwca część uczniów z klas piątych zdawała praktyczny egzamin na kartę rowerową.

Na placu dawnej jednostki wojskowej trzeba było wykazać się umiejętnością stosowania przepisów ruchu drogowego, pewnej jazdy i … panowaniem nad dwukołowym pojazdem. Kolejna tura kandydatów na rowerzystów będzie zdawała taki egzamin już za tydzień 8 czerwca.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider