Dwa dni świętowania...

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka potrwało w naszej szkole aż dwa dni.

Pierwszego dnia (1 czerwca) klasy IV – VI brały udział w sportowej olimpiadzie, drugiego dnia (2 czerwca) świętowały na szkolnej dyskotece. Sportowe emocje wzbogacone zostały gorącym doppingiem kibiców, którzy na różne sposoby starali się zmotywować swoich zawodników. Dla młodszych klas w dniu 1 czerwca przygotowany był w kinie seans filmowy. No cóż… jak się bawić – to się bawić!

Wszystkim Dzieciom – i młodszym i tym trochę starszym (od „osiemnastki” w górę) życzymy samych pogodnych i pięknych dni!