• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dwa dni świętowania...

 

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka potrwało w naszej szkole aż dwa dni.

Pierwszego dnia (1 czerwca) klasy IV – VI brały udział w sportowej olimpiadzie, drugiego dnia (2 czerwca) świętowały na szkolnej dyskotece. Sportowe emocje wzbogacone zostały gorącym doppingiem kibiców, którzy na różne sposoby starali się zmotywować swoich zawodników. Dla młodszych klas w dniu 1 czerwca przygotowany był w kinie seans filmowy. No cóż… jak się bawić – to się bawić!

Wszystkim Dzieciom – i młodszym i tym trochę starszym (od „osiemnastki” w górę) życzymy samych pogodnych i pięknych dni! 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider