• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Maski, gawot i trochę historii

 

Któż nie chciałby przenieść się chociaż na jeden dzień do Wenecji… My zrobiliśmy to w piątek 27 maja.

W Domu Seniora Muzyka odbył się ostatni już w tym roku szkolnym koncert w całości poświęcony karnawałowi weneckiemu. Oprócz tańca dworskiego nie mogło oczywiście zabraknąć masek i odpowiednich strojów.

 Piątkowy koncert był też dla nas okazją do poznawania historii naszej okolicy. Korzystając z tego, że do godziny rozpoczęcia koncertu zostało nam nieco czasu, zwiedziliśmy stary cmentarz protestancki w Mikówcu – przy okazji dowiedzieliśmy się nieco o samym protestantyzmie.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider