• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminny Konkurs Historyczny

 

W tym roku obchodzimy 345 rocznicę nadania naszemu miastu praw miejskich. Z tej okazji 25 maja w Gimnazjum w Cendrowicach odbył się gminny konkurs historyczny poświęcony dziejom Góry Kalwarii.

Naszą szkołę reprezentowały w tym konkursie dziewczyny z klasy VIb: Zuzia Balcerzak, Marysia Matusik i Daria Ziółkowska. Z niecierpliwością czekamy na wyniki…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider