• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Nasi Talenciarze

 

W poniedziałek 18 maja w sali 44 spotkały się nasze szkolne talenty.

Punktualnie o godzinie 16:00 rozpoczęły się szkolne eliminacje do gminnego konkursu Młodych Talentów. Jury miało niełatwe zadanie, by spośród wszystkich anielskich i słowiczych głosów wyłonić dwa najpiękniejsze – w kategorii klas I – III i IV – VI. Po burzliwych naradach ogłoszono werdykt: w tym roku w etapie gminnym będą nas reprezentować: Paulinka Dzwonkowska (kategoria I – III) i Emilka Trochim (kategoria IV – VI).

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider