• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Chopin nieco inaczej

 

7 maja mieliśmy możliwość obejrzenia w Ośrodku Kultury niezwykłego przedstawienia poświęconego Fryderykowi Chopinowi. Pewnie myślicie sobie: „Cóż w tym niezwykłego. Pewnie znowu życiorys, znane utwory itd., itp.” Nic bardziej mylnego.

Chopin Chopinem, ale przedstawienie wręcz przesiąknięte było nowoczesnością. I znowu ktoś pomyśli „Chopin i nowoczesność? To chyba żart”. A jednak… bo przecież Obcy w społeczeństwie, Inny… - jakie to aktualne! Widowisko, które obejrzeliśmy łączyło w sobie zagadnienia tolerancji, wiedzy o kulturze z wybranymi elementami najnowszej historii Polski. Do tego dodajmy współczesną muzykę w stylu hip-hop, genialny wręcz beatbox i już mamy przedstawienie, które ogląda się z zapartym tchem. Dodatkową atrakcją było niewątpliwie to, że mogliśmy na żywo zobaczyć aktorów, których znamy ze szklanego ekranu…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider