• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Pamięć trwa w nas...

5 maja uczniowie klasy Va wraz z wychowawczynią panią Iwoną Książek udali się na cmentarz, by uporządkować groby poległych żołnierzy. Zbliża się rocznica zakończenia II wojny światowej, dbanie o groby poległych podczas niej żołnierzy jest wyrazem naszej pamięci i czci dla bohaterów.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider