• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzynie powiatu są z nami!

 

Od samego rana szykowały się na mecz, omawiały taktykę, ćwiczyły podania. Mowa oczywiście o dziewczynach, które po zwycięstwie w gminnych zawodach w piłkę nożną dziewcząt udały się dzisiaj (4 maja) na rozgrywki powiatowe.

Grały tak, że nie powstydziłby się ich żaden światowej sławy klub. Zdobyły pierwsze miejsce w powiecie kwalifikując się tym samym do zawodów międzypowiatowych.

A oto nasze Kochane Złotka: Karolina Babik, Gabrysia Dytmar, Patrycja Jankowska, Zuzia Kochańska, Basia Komosa, Julka Kordas,  Klaudia Kryglicka, Marysia Matusik, Julka Mokrzanowska, Kasia Solka:)

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider