• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powtórka przed egzaminem

Klasy czwarte od dłuższego czasu przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową. Dziś (4 maja) nadszedł czas na ostatnią powtórkę przed egzaminem.

Do szkoły przyjechali funkcjonariusze policji z warszawskiej Komendy Głównej. Podczas spotkań z czwartoklasistami prezentowali filmy na temat rożnych sytuacji na drodze, rozmawiali z uczniami o przepisach ruchu drogowego, uświadamiali, że posiadanie karty rowerowej i jazda rowerem to wielka odpowiedzialność. Egzamin tuż tuż…

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider