Powtórka przed egzaminem

Klasy czwarte od dłuższego czasu przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową. Dziś (4 maja) nadszedł czas na ostatnią powtórkę przed egzaminem.

Do szkoły przyjechali funkcjonariusze policji z warszawskiej Komendy Głównej. Podczas spotkań z czwartoklasistami prezentowali filmy na temat rożnych sytuacji na drodze, rozmawiali z uczniami o przepisach ruchu drogowego, uświadamiali, że posiadanie karty rowerowej i jazda rowerem to wielka odpowiedzialność. Egzamin tuż tuż…