• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Skąd ta woda?

W dniu 29 kwietnia klasa Va wraz z panią Iwoną Książek zwiedziła nowo oddaną Stację Uzdatniania Wody.

Jest to kolejna nowoczesna stacja w naszej gminie, dzięki której mieszkańcy mają czystą i zdrową wodę w kranach. Uczniowie poznali nowoczesną technologię wody pitnej opartą na systemie sterowniczym. Zobaczyli: szafę sterowniczą, automatyczne pompy sieciowe, zbiorniki wody czystej, układ napowietrzania, układ kotłów filtrujących, agregat energetyczny. O działaniu każdego urządzenia i całym procesie uzdatniania wody opowiadał prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej pan Jerzy Pełka.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider