• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Guziki, stroiki, pałeczki i szczotki

24 kwietnia grupa uczniów z naszej szkoły po raz kolejny wyprawiła się do Domu Seniora Muzyka w Kątach.

Tym razem głównymi bohaterami koncertu były instrumenty, w których używa się guzików, stroików (akordeon), pałeczek (ksylofon, dzwonki, perkusja) i… szczotek (perkusja). Muzycy, którzy grali na wymienionych instrumentach okazali się prawdziwymi wirtuozami. Największy zachwyt wzbudził perkusista, który grał na ksylofonie, dzwonkach i perkusji. „Był niesamowity” – komentowały dzieciaki występ artysty.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider