Guziki, stroiki, pałeczki i szczotki

Guziki, stroiki, pałeczki i szczotki

24 kwietnia grupa uczniów z naszej szkoły po raz kolejny wyprawiła się do Domu Seniora Muzyka w Kątach.

Tym razem głównymi bohaterami koncertu były instrumenty, w których używa się guzików, stroików (akordeon), pałeczek (ksylofon, dzwonki, perkusja) i… szczotek (perkusja). Muzycy, którzy grali na wymienionych instrumentach okazali się prawdziwymi wirtuozami. Największy zachwyt wzbudził perkusista, który grał na ksylofonie, dzwonkach i perkusji. „Był niesamowity” – komentowały dzieciaki występ artysty.