• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Czwartek z k-popem

Tytuł dosyć intrygujący. Tylko… co oznacza?

23 kwietnia nadszedł kolejny muzyczny czwartek. Tym razem poświęcony był koreańskiemu popowi, czyli właśnie k-popowi. Zainteresowanie k-popem zawdzięczamy Julce Czachowskiej i Julce Lankiewicz. To one przygotowały muzykę i plakaty o tym gatunku muzyki. Co więcej, podczas długiej przerwy zaprezentowały układy taneczne charakterystyczne dla koreańskiego popu. Bardzo szybko widownia włączyła się do zabawy. Ni z tego ni z owego muzyczny czwartek zakończył się mini dyskoteką.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider