• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Z tańcem przez wieki

Nie tylko z tańcem, ale również obyczajami, modą...

Dzisiaj (20 kwietnia) odbył się koncert muzyczny,podczas którego poznawaliśmy zwyczaje i tańce różnych epok – od średniowiecza przez renesans do baroku. Mogliśmy również zaznajomić się z panującą w tych epokach modą (damską i męską). Wielkie zainteresowanie wzbudziły popularne w baroku peruki.

Nie zabrakło też bardzo miłej niespodzianki: zanim jeszcze koncert się rozpoczął, do sali gimnastycznej dumnie wkroczyli chłopcy, którzy dzisiaj zajęli I miejsce w gminnych rozgrywkach piłki nożnej chłopców. Na marginesie dodamy, że w piątek (17 kwietnia) grały dziewczyny i również zajęły I miejsce. Może niewiele ma to wspólnego z koncertem, ale bardzo cieszymy się z ich sukcesu J

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider