• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Stańcie do apelu!"

16 kwietnia obchodziliśmy w naszej gminie rocznicę zbrodni katyńskiej – Apel Katyński. Podczas uroczystości, która odbywała się na terenie dawnej jednostki wojskowej, wspominaliśmy Polaków z obozów znajdujących się na terenie dawnego ZSRR, zamordowanych przez Rosjan w czasie II wojny światowej. Zbrodnia katyńska przez wiele lat była zakłamywana, dlatego tak ważna jest nasza pamięć o Rodakach, którzy stracili życie na tej Golgocie Wschodu.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider