• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Sprawdzian w prima aprilis

1 kwietnia o godzinie 8:30 uczniowie klas szóstych pojawili się w galowych strojach, by napisać pierwszy w życiu poważny sprawdzian- sprawdzian po szkole podstawowej.

Sprawdzian trwal dosyć długo, skladał się z dwóch części - język polski i matematyka oraz język obcy - angielski. Wyniki za dwa miesiące.

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider