• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

To już jest koniec...

Piątek 27 czerwca – na ten dzień już od dłuższego czasu czekali wszyscy uczniowie. Nadszedł wreszcie koniec roku. Uroczystości zaczynały się od samego rana – od godziny 8:00. Polonezem odtańczonym na patio przez szóstoklasistów rozpoczęło się zakończenie roku klas szóstych i piątych. Po tańcu wszyscy przenieśli się do sali gimnastycznej. Hymn, przemówienie Burmistrza Miasta i Gminy Pana Dariusza Zielińskiego, pożegnania klas szóstych przez wychowawców, przedstawicieli młodszych klas, pożegnania szkoły przez szóstoklasistów oraz ich rodziców, przekazanie sztandaru, ślubowanie – tak w skrócie przebiegała niezwykle podniosła część oficjalna przygotowana przez klasę VIc pod kierunkiem pana Piotra Marszałka. Na szczęście VIc przygotowała również bardzo humorystyczną część artystyczną i to ocaliło zgromadzonych od utonięcia we łzach. Potem zostało już tylko wręczenie nagród za najlepsze wyniki w nauce, w tym dwóch nagród specjalnych dla Julii Kordas z klasy Va i Marysi Matusik z klasy Vb za najwyższą średnią w szkole (ponad 5,5!). W końcowym przemówieniu Pan Dyrektor Robert Kornberg, oprócz podziękowań i życzeń udanych wakacji, ogłosił oficjalnie, że zakończył się rok szkolny 2013/2014. Wprawiło to wszystkich w wyśmienity nastrój. Po odebraniu świadectw z rąk wychowawców rozpoczął się dwumiesięczny zasłużony odpoczynek. O godzinie 9:30 rok szkolny zakończyły klasy I i II, uroczystość wraz z częścią artystyczną przygotowała klasa IIb pod kierunkiem pani Barbary Drewicz. Klasy III i IV skończyły rok szkolny o godzinie 11:00 – tę uroczystość przygotowała klasa IVc pod kierunkiem pani Justyny Wietechy wspomaganej przez pana Zbigniewa Wietochę.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider