• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Lokalny Mundial w Tarczynie

Cały świat żyje teraz Mundialem, a tymczasem dzisiaj – 23 czerwca w Tarczynie rozegrał się turniej piłkarski „EURO – PERŁY 2013”.

Wśród 10 drużyn nie zabrakło również reprezentacji naszej szkoły, która jak burza wyszła ze swojej grupy rozgrywając dwa zwycięskie mecze z wynikami: 1:0 i 6:0. Kolejny mecz – o wejście do finału również wygrali nasi chłopcy. Dopiero mecz finałowy z drużyną Tarczyn 1 o najwyższe podium przegrali wynikiem 1:2 i wywalczyli tym samym zaszczytne drugie miejsce! Podajemy skład naszej reprezentacji (kolejność alfabetyczna): Patryk Banasiewicz (5c), Kacper Bojanowicz (5c), Bartosz Kaczmarek (5d), Jakub Kaczmarek (5d), Hubert Kobierski (5d), Maciej Kubicki (5d), Mateusz Matusiak (6a), Kacper Parol (4a), Hubert Rosiak (5a), Filip Wojtowicz (4f). Gratulujemy chłopakom, którzy obudzili w nas wiarę w polską piłkę oraz selekcjonerowi reprezentacji panu Piotrowi Marszałkowi.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider