• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Na wakacjach - bezpiecznie!

Właśnie rozpoczął się ostatni tydzień szkoły i wszyscy myślą o zbliżających się wakacjach… Mówimy o nich nawet podczas lekcji.

Snujemy wakacyjne plany, ale jednocześnie przypominamy sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie wypoczynku. A dzisiaj (23 czerwca) uczestniczyliśmy w pogadance, którą prowadził ratownik WOPR pan Wojciech Kochański. Mówił nie tylko o zachowaniu ostrożności podczas spędzania czasu nad wodą, ale również przypominał o tym, jak należy się zachować, gdy jesteśmy świadkami np. wypadku. Obyśmy jak najmniej mieli okazji do tego, by wykorzystywać tę wiedzę w praktyce…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider