• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Porządki przed wakacjami

Właściwie już tylko kilka dni zostało do końca roku szkolnego i wydawałoby się, że nasze głowy zaprzątnięte są wyłącznie wakacyjnymi planami.

A jednak nie. W upalne środowe popołudnie 18 czerwca członkowie szkolnego koła PCK pod opieką pani Iwony Książek udali się na parafialny cmentarz, by uporządkować groby żołnierzy, którymi nasza szkoła zajmuje się od wielu lat. Dbanie o żołnierskie groby jest nie tylko tradycją, ale również dowodem naszej pamięci o Tych, Których już nie ma wśród nas...

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider