• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dzień książki

Dzisiaj w naszej szkole miała miejsce krótka prezentacja dla klas piątych przygotowana przez panią Martę Szlagę oraz uczniów z klasy VI a – Martę Żak i Filipa Walickiego.

W Sali nr 40 stanął duży ekran, na którym wyświetlane były kolejne slajdy pokazu. Prezentacja poświęcona była dziejom książki, a Marta i Filip przedstawiali młodszym kolegom historię książki od czasów prehistorycznych do współczesnych. 10 minutowy pokaz (choć jego przygotowanie zajęło pani oraz uczniom o wiele więcej czasu J) zainteresował piątoklasistów dziejami książki. Mamy nadzieję, że dzięki temu kogoś zaciekawią same książki i zacznie czytać…J

 Naprawdę warto! Marta Żak

 

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider