Dzień książki

Dzisiaj w naszej szkole miała miejsce krótka prezentacja dla klas piątych przygotowana przez panią Martę Szlagę oraz uczniów z klasy VI a – Martę Żak i Filipa Walickiego.

W Sali nr 40 stanął duży ekran, na którym wyświetlane były kolejne slajdy pokazu. Prezentacja poświęcona była dziejom książki, a Marta i Filip przedstawiali młodszym kolegom historię książki od czasów prehistorycznych do współczesnych. 10 minutowy pokaz (choć jego przygotowanie zajęło pani oraz uczniom o wiele więcej czasu J) zainteresował piątoklasistów dziejami książki. Mamy nadzieję, że dzięki temu kogoś zaciekawią same książki i zacznie czytać…J

Naprawdę warto! Marta Żak