Jutrzenka dla przedszkoli i nie tylko

17 czerwca naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkoli nr 1 i nr 3.

Maluchy przyszły do sali gimnastycznej, która przez godzinę zmieniła się w salę teatralną. Członkowie szkolnego koła teatralnego „Jutrzenka” zaprezentowali niecodziennym gościom sztukę p.t. „Księżniczka na ziarnku grochu” w reżyserii pani Joanny Wilczyńskiej. Widzowie podziwiali nie tylko grę młodych aktorów, ale również stylowe kostiumy i scenografię. Sądząc po reakcjach oglądających, przedstawienie bardzo się podobało.

A już następnego dnia czyli 18 czerwca "Jutrzenka" zaprezentowała naszym uczniom klas młodszych nową sztukę "Nauka jazdy". I wcale nie chodziło o rower, czy samochód, ale... miotły. Może kiedyś komuś  się przyda... JJJ