• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Czas pochwał i nagród

16 i 18 czerwca w sali gimnastycznej oraz na korytarzu I piętra miały miejsce ostatnie w tym roku samorządowe apele szkolne, których celem było podsumowanie naszej pracy w tym roku szkolnym.

16 czerwca zebrali się uczniowie klas IV - VI, 18 czerwca uczniowie klas I - III. Był to odpowiedni czas na wręczenie nagród, dyplomów, wyróżnień tym, którzy uczestniczyli w konkursach szkolnych, gminnych i osiągali w nich sukcesy.

 

 

 

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider