• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Początek końca...

12 czerwca szóstoklasiści ropoczęli swoje pożegnanie ze szkołą podstawową uczestnicząc w dyskotece klas szóstych.

Tradycyjny polonez otworzył pożegnalną zabawę klas szóstych, wprowadzając wszystkich gości - nauczycieli oraz rodziców w podniosły nastrój. Zapewne niejednej z obecnych osób łza zakręciła się w oku w trakcie dostojnego wykonywania kolejnych figur polskiego tańca narodowego. Gdy przebrzmiały ostatnie dźwięki, atmosfera uległa radykalnej zmianie - rozpoczęła się dyskoteka. Podczas tanecznych szaleństw, do ktorych przyłączyli się również wychowawcy, nikt już nie myślał o smutkach i rozstaniach.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider