• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Święto Miasta i my

8 czerwca uroczyście obchodziliśmy Święto Miasta.


Ponieważ w tym roku wspominamy również rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, Święto rozpoczęła parada uczniów, którzy reprezentowali państwa członkowskie Unii. My „byliśmy” Wielką Brytanią. Przy dźwiękach orkiestr dętych przemaszerowaliśmy głównymi ulicami Góry Kalwarii zachęcając wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania.

Jednym z punktów programu Święta był koncert laureatów Gminnego Konkursu Młodych Talentów (odbył się 23 maja w Baniosze), podczas ktorego mogliśmy usłyszeć dwie nasze solistki: Lidię Buczek z klasy IIId oraz Kingę Szynakę z klasy VId. Obie dziewczyny zdobyły pierwsze miejsca w Konkursie Młodych Talentów, Lidka w kategorii klas I - III, Kinga w kategorii klas IV - VI

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider