• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Kibicowaliśmy "Naszym"

Dzisiaj czyli 5 czerwca wyruszyliśmy na miejski stadion, gdzie miał miejsce Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Budowlanych. Zjechały się drużyny właściwie z całej Polski, m.in. z Elbląga, Stargardu Szczecińskiego, Płocka… Nie zabrakło też reprezentacji – dwóch drużyn z Zespołu Szkół im. F. Bielińskiego w Górze Kalwarii – to właśnie byli ci „Nasi”. Po oficjalnym otwarciu turnieju, rozgorzały prawdziwie sportowe emocje. Nie ukrywamy, że i my daliśmy im się ponieść.

 

Turniej był imprezą towarzyszącą obchodom Święta Miasta.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider