• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dzień Dziecka trochę wcześniej

Wprawdzie Międzynarodowy Dzień Dziecka przypada dopiero za trzy dni, postanowiliśmy uczcić go już dzisiaj czyli 29 maja. W tym roku sami uczniowie debatowali nad sposobem świętowania. Z zebranych przez szkolny samorząd pomysłów, na pierwszy plan wybił się jeden – dyskoteka! No i stało się. Przez dwie i pół godziny można było do woli wyszaleć się przy dźwiękach przebojów lat 70 – tych, klimat tamtych czasów miały podkreślać także odpowiednie stroje. A w międzyczasie można było odpocząć w szkolnej stołówce i skorzystać z napojów ufundowanych przez Radę Rodziców.

 

Klasy młodsze świętują jutro. Dla nich przygotowany został seans w kinie w Miejskim Ośrodku Kultury. Wyjście do kina również sfinansowane zostało ze środków Rady Rodziców.

Wszystkim dzieciom (także tym „trochę” starszym J) życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider