• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Konkurs "Szkolny karmnik" - wielki finał

6 – osobowa drużyna z klasy IVE przez całą zimę dokarmiała ptaki w ramach konkursu „Szkolny karmnik”. Organizatorem był Chojnowski Park Krajobrazowy , w konkursie brały udział szkoły z całego powiatu piaseczyńskiego. Uczniowie dokumentowali swoje działania – robili zdjęcia karmnika i ptaków, które do niego przylatywały, wypełniali karty obserwacji, sporządzali plakaty promujące dokarmianie ptaków oraz wykonali z masy solnej figurki ptaków, które znalazły się na wystawie podczas finałowego pikniku w Chojnowie. W naszej szkole gościła także obserwatorka z Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i która była pod wrażeniem aktywności i wiedzy uczniów.

 

W dniu 17 maja 2014 dzieciaki wraz z panią Joanną Rącz pojechały na piknik finałowy do Chojnowa, gdzie w bardzo ładnym otoczeniu i miłej atmosferze (mimo dość niesprzyjającej aury) odebrały nagrody. Na miejscu były jeszcze dodatkowe konkursy, w których czwartoklasiści i jedna piątoklasistka zdobyli kolejne upominki. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a świadmość, że przy okazji pomogli ptakom przetrwać zimę, daje jeszcze jeden powód do satysfakcji J

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider