• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

W świecie poezji i prozy

30 kwietnia na korytarzu I piętra rozegrał się szkolny konkurs recytatorski. Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych popisywali się swoimi krasomówczymi talentami, prezentując przed jurorami i widownią wybrane utwory literackie: wiersze oraz fragmenty prozy. Niektórzy wykonawcy zadbali nie tylko o nienaganną dykcję i ciekawą interpretację, ale również przygotowali na konkurs kostiumy. Teraz pozostało tylko czekać na werdykt jury. Oby jak najszybciej…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider