Pora nagród i pochwał

Nasz wakacyjny licznik już bije od jakiegoś czasu i skrupulatnie odmierza czas do końca szkolnych zajęć.

2 dni przed zakończeniem roku szkolnego 26 czerwca w sali gimnastycznej odbył się apel przygotowany przez samorząd szkolny. Nauczyciele różnych przedmiotów podsumowali mijający rok szkolny wręczając nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy wytrwale pracowali przez cały rok w kołach oraz aktywnie uczestniczyli w konkursach i rozgrywkach z różnych dziedzin. A tyle tego było! Z naszych obserwacji wynika, że na palcach można było policzyć uczniów, którzy opuścili salę bez nagrody czy dyplomu.