• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Pora nagród i pochwał

 

Nasz wakacyjny licznik już bije od jakiegoś czasu i skrupulatnie odmierza czas do końca szkolnych zajęć.

 

2 dni przed zakończeniem roku szkolnego 26 czerwca w sali gimnastycznej odbył się apel przygotowany przez samorząd szkolny. Nauczyciele różnych przedmiotów podsumowali mijający rok szkolny wręczając nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy wytrwale pracowali przez cały rok w kołach oraz aktywnie uczestniczyli w konkursach i rozgrywkach z różnych dziedzin. A tyle tego było! Z naszych obserwacji wynika, że na palcach można było policzyć uczniów, którzy opuścili salę bez nagrody czy dyplomu.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider