• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Bezpiecznie nad wodą

 

Jeszcze tylko 5 dni pozostało do końca roku szkolnego a potem czekają na nas dwa miesiące beztroski – słońce, plaża, woda…

 

No właśnie – woda! A razem z nią przyjemność, ale i potężne niebezpieczeństwo. Z tego powodu 24 czerwca odwiedził nas ratownik WOPR pan Wojciech Kochański. W przygotowanej prelekcji przestrzegał wszystkich przed lekkomyślnymi zachowaniami w wodzie, takimi jak skoki do wody czy kąpiele w niedozwolonych miejscach. Prezentował również symulacje różnych niebezpiecznych sytuacji związanych z kąpielą. Oby żadnemu z nas nigdy się to nie przytrafiło…

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider