• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Piłka jest okrągła...

 

Sobota, 22 czerwca była kolejnym słonecznym i pięknym dniem. I właśnie w ten dzień rozegrał się turniej piłki nożnej dzieci do lat 12, który został nazwany imieniem Kazimierza Górskiego.

 

Wśród drużyn biorących udział w turnieju nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły – dziewczyn i chłopaków. Turniej rozpoczęło uroczyste wejście wszystkich zawodników i wciągnięcie na maszt polskiej flagi przy dźwiękach hymnu narodowego. Potem już tylko przemówienie pana burmistrza, życzenia udanej rywalizacji, błogosławieństwo księdza i … gwizdek rozpoczynający mecze. Na boisku można było podziwiać zażartą wprawdzie, ale prawdziwie sportową rywalizację. Patron tego turnieju naprawdę byłby dumny z graczy.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider