• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Pamiętamy...

 

Nasze głowy już zaprzątnięte są myślą o końcu roku i zbliżających się wakacjach, ale nie zapominamy o tych, których już nie ma wśród nas.

 

21 czerwca grupa uczniów udała się pod opieką pani Iwony Książek na cmentarz, aby jeszcze przed końcem roku posprzątać i uporządkować żołnierskie kwatery. Od kilku lat systematycznie odwiedzamy i pielęgnujemy te groby, dając wyraz szacynku i wdzięczności Tym, którzy polegli za Ojczyznę.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider