• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

W świecie starożytnych Greków

 

21 czerwca uczniowie klas piątych odbyli prawdziwą podróż do przeszłości i przenieśli się na kilka godzin do świata starożytnych Greków.

 

Podczas wielkiego międzyklasowego Maratonu Mitologicznego mieli możliwość popisać się wiedzą o wierzeniach starożytnych Greków, wcielić się w rolę greckich garncarzy (powstały naprawdę wybitne dzieła!), wziąć udział w mini igrzyskach olimpijskich... Nie zabrakło również pokazu mody - wszystkie stroje wykonane były według pomysłów samych modelek, a także ulubionej rozrywki Greków, czyli teatru. Odgrywane przez aktorów scenki przypomniały niektóre fragmenty mitów: spór o Ateny czy historię sporu o złote jabłko. Każda konkurencja oceniana była przez jury, a organizatorkami Maratonu były panie Marta Gorzkowska i Aleksandra Fedynicz - Komosa.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider