• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

To ostatnia zabawa...

 

Tak, tak - dla tegorocznych szóstoklasistów 20 czerwca był dniem ostatniej "podstawówkowej" dyskoteki.

 

Początek zabawy był niezwykle dostojny, ponieważ uczniowie odtańczyli poloneza. Było na co popatrzeć! Równy krok i wymyślne figury (ćwiczone wcześniej pod czujnym okiem pani Elżbiety Moczydłowskiej wspieranej przez wychowawców klas szóstych)zachwyciły zgromadzonych widzów - nauczycieli i rodziców. Niejednemu łezka wzruszenia zakręciła się w oku! Gdy już przebrzmiały dźwięki narodowego tańca, dyskotekowicze błyskawicznie zamienili wytworne szaty na strój bardziej dostosowany do charakteru współczesnej dyskoteki. Rozpoczęła się zabawa. Nie trwala wprawdzie do białego rana, ale i tak można było wyszaleć się do woli.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider