• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

PATiZEBRA w szkole

 

Czerwiec jest w naszej szkole miesiacem naprawdę obfitującym w niezwykłe wydarzenia.

 

11 czerwca - a był to wtorek - zawitali do nas koordynatorzy oraz członkowie grupy PAT (Profilaktyka a Ty). W wielkim festynie moglismy podziwiać cyrkowe występy prawdziwych zawodowców, sami też mieliśmy okazję popisać się swoją sprawnością, a nawet trochę potańczyć.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider