• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

"Jutrzenka" znowu w akcji 

 

Czerwiec rozpoczął się pod znakiem szkolnego koła teatralnego "Jutrzenka". 3 czerwca członkowie starszej grupy koła występowali przed pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej prezentując przedstawienie p.t. "Poczekalnia". Kilka dni później aktorzy tworzący młodszą grupę "Jutrzenki" przedstawili sztukę p.t. "Calineczka".

Premiera miała miejsce 7 czerwca na korytarzu szkolnym, w kolejnych dniach "Jutrzenka" zamieniła się w teatr wędrowny - aktorzy prezentowali "Calineczkę" w przedszkolach: "Różowy Baranek", Przedszkolu nr 1 i nr 3. W obu przygotowanych sztukach mogliśmy podziwiać nie tylko wyśmienitą grę aktorską, ale również barwną scenografię i pomysłowe kostiumy. A wszystko dzięki opiekunce kołą pani Joannie Wilczyńskiej.

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider