• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

24 maja obchodziliśmy wszyscy święto naszej szkoły – Dzień Patrona. Ponieważ Święto Szkoły jest dniem wyjątkowym, to i zajęcia w tym dniu były wyjątkowe.

Po krótkiej części oficjalnej, która była poświęcona księciu Mazowsza Januszowi I Starszemu, rozpoczął się szereg niespodzianek i atrakcji. Były i eksperymenty naukowe, którym towarzyszyły niezwykłe zjawiska chemiczne i wybuchy, warsztaty modelarni - prawie lotnicze, prelekcja o ciekawych zjawiskach zachodzących w przyrodzie. Dla klas młodszych przygotowane zostały występy szkoły tanecznej, pokazy ratownictwa wodnego połączone z nauką udzielania pierwszej pomocy. A na koniec klasy I – III wzięły udział w warsztatach tanecznych, które ostatecznie zmieniły się w prawdziwą dyskotekę. No cóż – jak świętować – to na całego!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider