24 maja obchodziliśmy wszyscy święto naszej szkoły – Dzień Patrona. Ponieważ Święto Szkoły jest dniem wyjątkowym, to i zajęcia w tym dniu były wyjątkowe.

Po krótkiej części oficjalnej, która była poświęcona księciu Mazowsza Januszowi I Starszemu, rozpoczął się szereg niespodzianek i atrakcji. Były i eksperymenty naukowe, którym towarzyszyły niezwykłe zjawiska chemiczne i wybuchy, warsztaty modelarni - prawie lotnicze, prelekcja o ciekawych zjawiskach zachodzących w przyrodzie. Dla klas młodszych przygotowane zostały występy szkoły tanecznej, pokazy ratownictwa wodnego połączone z nauką udzielania pierwszej pomocy. A na koniec klasy I – III wzięły udział w warsztatach tanecznych, które ostatecznie zmieniły się w prawdziwą dyskotekę. No cóż – jak świętować – to na całego!