• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Piosenki Starej Warszawy" - koncert muzyczny

 

Majowy koncert, który odbył się we wtorek 14.05 był dla nas niezwykły. Został poświęcony piosenkom starej – przedwojennej Warszawy.

 

Po raz pierwszy mieliśmy okazję wysłuchania utworów, które doskonale pamiętali nasi dziadkowie! Prezentowane piosenki wcale nie były jednak takie stare, jakby wskazywał na to tytuł koncertu. Doskonale wszyscy się przy nich bawiliśmy...

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider