• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Przedstawienie teatralne dla Służby Zdrowia

 

 „Szlachetne zdrowie…” pisał słynny polski poeta Jan Kochanowski. Czymże jednak byłoby, gdyby nie ludzie, którzy pomagają nam o nie dbać?

 

Z okazji Dnia Służby Zdrowia 13 maja w Ośrodku Zdrowia w Górze Kalwarii odbyło się przedstawienie teatralne przygotowane przez członków naszego szkolnego koła teatralnego „Jutrzenka” pod kierunkiem pani Joanny Wilczyńskiej. Pracownicy naszej miejscowej Służby Zdrowia z dużym zainteresowaniem obejrzeli spektakl p.t. „W poczekalni”. Wszystkim lekarzom i pielęgniarkom życzymy zdrowia oczywiście i siły do wykonywania swojej niezwykle ważnej pracy. Wszystkiego najlepszego!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider