• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Dzień szalonych fryzur

 

Po raz pierwszy w historii szkoły nasz kochany Samorząd wpadł na świetny pomysł ogłoszenia dnia 14 maja Dniem Szalonej Fryzury.

 

Każdy uczeń, który w tym dniu przyszedł do szkoły w jakimś nietypowym uczesaniu, był pod szczególną ochroną: został zwolniony z pytania a nawet z pisania niezapowiedzianej kartkówki! Jak widać niektórzy odważyli się i pojawili w przybytku wiedzy z czymś dziwacznym i wymyślnym na głowie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy jeszcze bardziej wymyślne uczesania.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider