• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

"Ziemia bez odpadów" - finał konkursu plastycznego dla klas I - III

 

W dniu 8 maja rozstrzygnięty został gminny konkurs plastyczny dla dzieci klas I - III organizowany w ramach projektu "Nawet dzieci segregują śmieci"

 

Jury nie miało wcale łatwego zadania. Spośród wielu nadesłanych prac trzeba było wybrać najlepsze. Przy ocenianiu pięknych dzieł jurorzy kierowali się następującymi kryteriami: zgodność z tematem, samodzielność wykonanej pracy, estetyka, ciekawe i niepowtarzalne podejście do tematu, zastosowane techniki.

A oto wyniki konkursu:

Wyniki:

I miejsce: Oliwia Ciechomska – SP Czachówek

II miejsce: Julia Mierzejewska – SP Baniocha

                   Patrycja Tomasik – SP Góra Kalwaria

III miejsce: Bartek Królak – SP Dobiesz

                   Tomasz Sobiecki – Brześce

                        Wyróżnienia otrzymali: Julian Zalewski – SP Kąty, Piotr Gazda – SP Czaplinek, Aleksandra Dziedzicka – SP Coniew, Alicja Szaron – SP Góra Kalwaria

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom ale i wszystkim uczestnikom konkursu!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider