"Ziemia bez odpadów" - finał konkursu plastycznego dla klas I - III

W dniu 8 maja rozstrzygnięty został gminny konkurs plastyczny dla dzieci klas I - III organizowany w ramach projektu "Nawet dzieci segregują śmieci"

Jury nie miało wcale łatwego zadania. Spośród wielu nadesłanych prac trzeba było wybrać najlepsze. Przy ocenianiu pięknych dzieł jurorzy kierowali się następującymi kryteriami: zgodność z tematem, samodzielność wykonanej pracy, estetyka, ciekawe i niepowtarzalne podejście do tematu, zastosowane techniki.

A oto wyniki konkursu:

Wyniki:

I miejsce: Oliwia Ciechomska – SP Czachówek

II miejsce: Julia Mierzejewska – SP Baniocha

Patrycja Tomasik – SP Góra Kalwaria

III miejsce: Bartek Królak – SP Dobiesz

Tomasz Sobiecki – Brześce

Wyróżnienia otrzymali: Julian Zalewski – SP Kąty, Piotr Gazda – SP Czaplinek, Aleksandra Dziedzicka – SP Coniew, Alicja Szaron – SP Góra Kalwaria

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom ale i wszystkim uczestnikom konkursu!