• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Gminny Konkurs Ekologiczny

 

26 kwietnia w naszej szkole odbył się „Gminny Turniej Ekologiczny". Brały w nim udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów, znajdujących się na terenie gminy Góra Kalwaria. Konkurs odbył się w ramach gminnego projektu ekologicznego „Nawet dzieci segregują śmieci", który jest koordynowany przez nauczycieli przyrody z naszej szkoły: panie Iwonę Książek i Joannę Rącz.

 

 

Podczas turnieju uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska np. na temat recyklingu czy segregacji śmieci.

Uczestników konkursu powitali: Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria pan Dariusz Zieliński, dyrektor naszej szkoły pan Robert Kornberg oraz kierownik Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska – pani Renata Jasik.

Poziom drużyn był wyrównany - wszystkie okazały się dobrze przygotowane.

A oto najlepsze wyniki:


Kategoria szkoły podstawowe (maksymalna liczba punktów dla drużyny - 88):

I. Szkoła Podstawowa w Baniosze – 86 punktów

II. Szkoła Podstawowa w Coniewie – 82 punkty

III. Szkoła Podstawowa w Górze Kalwarii – 81 punktów

Wyróżnienia otrzymały:

1. Szkoła Podstawowa w Brześcach – 78 punktów

2. Szkoła Podstawowa w Kątach – 76 punktów


Kategoria gimnazja (maksymalna liczba punktów dla drużyny – 104 punkty):

I. Gimnazjum w Baniosze – 91 punktów

II. Gimnazjum w Cendrowicach – 88 punktów

III. Gimnazjum w Coniewie – 87 punktów

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider