• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Światowy Dzień Książki

 

26 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

 

Z tej okazji klasa Vc pod kierunkiem pani Marty Gorzkowskiej przygotowała krótkie przedstawienie oparte na fragmencie książki p.t. „Opowieści z Narnii”. Artyści chcieli pokazać, że dobra książka może wprowadzić czytelnika w fantastyczny i niezwykle barwny świat. Mamy nadzieję, że osiągnęli swój cel. Warto czytać!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider